Współpraca online

Czy chciałbyś w końcu trwale zmienić swoje nawyki żywieniowe, ale potrzebujesz osoby, która Ci w tym pomoże?

 

Napisz wiadomość na adres: kontakt@dietetyk-kowalska.pl lub zgłoś się poprzez formularz kontaktowy i zapytaj o możliwość współpracy!

 

Zapisy ruszają wkrótce!

 

Przygotuję dla Ciebie dietę tak, aby była dopasowana do Twoich preferencji smakowych, umiejętności kulinarnych i czasu jakim dysponujesz na gotowanie. Koniec z pracochłonnymi i drogimi dietami, a także głodówkami i „dietami cud”!

Naszą współpracę opieram przede wszystkim na edukacji żywieniowej, której celem jest budowanie solidnych fundamentów. Dzięki nim będziesz mógł samodzielnie przesiewać informację z zakresu dietetyki i już nikt nie będzie Ci w stanie wcisnąć drogiego i niedziałającego suplementu.

Pokażę Ci jak skutecznie zmienić swoje nawyki żywieniowe. Przeprowadzę Cię przez cały proces zmiany. Pomogę w trudnych momentach oraz dostosuję działania do Twoich możliwości. Uzbrojony w wiedzę i nowe nawyki będziesz mógł raz na zawsze pożegnać się z efektem jo- jo.

Udowodnię Ci, że jesteś w stanie osiągnąć swój zamierzony cel.

 

Jak przebiega współpraca?

 1. Napisz na adres: kontakt@dietetyk-kowalska.pl lub zgłoś się poprzez formularz kontaktowy i zapytaj o możliwość współpracy.
 2. Jeśli zdecydujesz się na podjęcie ze mną współpracy to w odpowiedzi przesyłam wywiad żywieniowy oraz dane do przelewu.
 3. Koszt miesięcznej współpracy wynosi 200 zł.
 4. Koszt kontynuacji współpracy wynosi 150 zł.
 5. Po otrzymaniu wypełnionego wywiadu oraz potwierdzenia płatności, w ciągu 7 dni roboczych układam dla Ciebie jadłospis i przesyłam go na podany adres email.
 6. Po otrzymaniu jadłospisu masz możliwość na wprowadzenie dwóch korekt.
 7. Przez czas trwania współpracy (miesiąc) zapewniam cotygodniowy kontakt emailowy, w trakcie którego monitoruję postępy, pomagam w dalszym osiąganiu rezultatów oraz rozwiązuję problemy.

 

Co otrzymujesz w ramach współpracy?

 1. 7- dniowy jadłospis
 2. Listę zakupów
 3. Listę wymienników produktów spożywczych
 4. Dwie modyfikacje w diecie
 5. Cotygodniowy kontakt e-mailowy przez okres miesiąca
 6. Monitorowanie postępów
 7. Dodatkowe materiały edukacyjne

 

Dodatkowe informacje:

Nie współpracuję z pacjentami onkologicznymi, chorymi na cukrzycę typu 1 oraz 2 na insulinie, osobami z chorobami nerek, osobami poniżej 18 roku życia, zawodowymi sportowcami oraz osobami z zaburzeniami odżywiania.

Brak możliwości wizyty stacjonarnej.

Nie wymagam badań przed podjęciem współpracy.

 

Jesteś zainteresowany? Napisz wiadomość na adres: kontakt@dietetyk-kowalska.pl lub zgłoś się poprzez formularz kontaktowy i zapytaj o możliwość współpracy!